https://hook.eu1.make.com/h5igd6tut3nt5jt5su9r8yuime7ciwkx

O mnie

Kamila Paradowska

Na co dzień pracuję jako projektantka i kreatorka treści. Tworzę treści na strony internetowe i do social mediów, przygotowuję scenariusze filmów promocyjnych i edukacyjnych, a także strategie komunikacji dla produktów cyfrowych (gry, aplikacje) i nowych marek (nazwy, sposoby komunikacji z klientami).

Zdjęcie portretowe Kamili Paradowskiej

Zajmuję się tworzeniem i wdrażaniem efektywnej komunikacji w organizacjach zarówno wewnątrz, jak jak na zewnątrz - dla pracowników, klientów i odbiorców. Jestem autorką szkoleń i kursów online. Przeprowadziłam warsztaty m.in. dla pracowników firm i instytucji takich jak: Aviva, Bonami.pl, Narodowy Fundusz Zdrowia, Uniwersytet Szczeciński, Książnica Pomorska, czy Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I. J. Paderewskiego w Szczecinie.

Moje wieloletnie doświadczenie jako wykładowczyni i autorki projektów edukacyjnych sprawia, że każde szkolenie to przygoda i solidna dawka wiedzy idealnie skrojona do potrzeb organizacji.

Zapisz się na newsletter

Chcesz wiedzieć, co nowego pojawia się w Akademii, korzystać z rabatów i darmowych zasobów?

Zostaw swój adres, a z przyjemnością do Ciebie napiszę. Żadnego nadmiaru, tylko zbalansowane, dobre treści. W każdej chwili możesz zrezygnować.