https://hook.eu1.make.com/h5igd6tut3nt5jt5su9r8yuime7ciwkx

Lekcja tekstowa
Lekcja audio
Zadanie
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Linki do przykładów z lekcji

Cyber Folks

Signius

Nasz Okraj

Elmanowska.pl

Canon 


Narzędzia

Hotjar - program do badania zachowań użytkowników na stronie

Design Mode - rozszerzenie do przeglądarki Chrome

Webflow.com

Słownik

Hero section - obszar strony, który pojawia się jako pierwszy pod logo i menu. Standardowo powinien zawierać takie elementy jak: skrótową informację o ofercie, korzyści ze współpracy, informację o tym, dlaczego odbiorca może mieć do firmy zaufanie. Kluczowym elementem jest też określenie, jakie działanie ma podjąć użytkownik w następnej kolejności. Wśród działań może być np. przejście do szczegółwej oferty, zapis na newsletter, link do umówienia konsultacji, połączenie telefoniczne i wiele innych.

📝 Notatki ze wszystkich lekcji do pobrania [dokument Google]

Twoje wersje stron z Design Mode

Wpisz alternatywne wersje hero section na różnych stronach korzystając z wtyczki Design Mode. W kreacji kieruj się identyfikacją wizualną, inspiruj się charakterem przekazu zbudowanego przez design - kolory, zdjęcia, typografię. Staraj się układać tekst precyzyjnie, zachowaj identyczną długość tekstów. Jeśli skorzystasz z Webflow, sprawdź koniecznie, jak twój tekst układa się na urządzeniach mobilnych. Masz do sprawdzenia widoku niewielkie menu na samej górze strony, nad projektem. 

Kiedy będziesz w panelu Webflow prześledź różne rozwiązania zastosowane w różnych szablonach jeśli chodzi o akcję, którą może wykonać użytkownik. Wynotuj sobie różne formy akcji, którą mogą podjąć użytkownicy w relacji ze stroną. 

Kompleksowy kurs projektowania tekstów do interfejsów

✏️ 30 lekcji wideo

✏️ 15 kreatywnych ćwiczeń

✏️ notatki i listy kontrolne do pobrania

✏️ nauka o narzędziach projektowych (Miro, Notion, Framer)

✏️ wiedza o systemach no-code (do samodzielnego tworzenia produktów)

✏️ tworzenie portfolio i certyfikat ukończenia kursu

✏️ możliwość dokupienia konsultacji indywidualnych

Kamila Paradowska
Kamila Paradowska

Na co dzień pracuję jako projektantka i kreatorka treści. Tworzę treści na strony internetowe i do social mediów, przygotowuję scenariusze filmów promocyjnych i edukacyjnych, a także strategie komunikacji dla produktów cyfrowych (gry, aplikacje) i nowych marek (nazwy, sposoby komunikacji z klientami).

Zajmuję się tworzeniem i wdrażaniem efektywnej komunikacji w organizacjach zarówno wewnątrz, jak jak na zewnątrz - dla pracowników, klientów i odbiorców. Jestem autorką szkoleń i kursów online. Przeprowadziłam warsztaty m.in. dla pracowników firm i instytucji takich jak: Aviva, Bonami.pl, Narodowy Fundusz Zdrowia, Uniwersytet Szczeciński, Książnica Pomorska, czy Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I. J. Paderewskiego w Szczecinie.

Moje wieloletnie doświadczenie jako wykładowczyni i autorki projektów edukacyjnych sprawia, że każde szkolenie to przygoda i solidna dawka wiedzy idealnie skrojona do potrzeb organizacji.

✏️ Sekcja główna, nagłówki i akapity
keyboard_arrow_down
Projektowanie treści (kurs UX writingu)
99%
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.